"Європейська правда" запустила англомовну версію

П'ятниця, 21 січня 2022, 19:43

Видання "Європейська правда" запустило англомовну версію, яка буде зорієнтована на міжнародну аудиторію.

Як розповів редактор "ЄП" Сергій Сидоренко, англомовна версія не буде копією україномовної, яка й надалі залишатиметься пріоритетною.

"Немає необхідності (і немає грошей/ресурсів) перекладати величезну кількість контенту, який ми продукуємо щодня; нам також не потрібно створювати англійську редакцію (хоча одна людина приєдналася до нашої команди віддалено). Тому ми вирішили обмежитися перекладом коротких резюме тих статей, оглядів та інтерв'ю, які описують події в Україні та/або адресовані міжнародній аудиторії", - розповів Сидоренко.

За його словами, редакція бачить, що англомовна версія необхідна.

"Більше того, якимось чином просочилася інформація про те, що ми тестуємо цю версію, і вона отримала кілька сотень читачів ще до того, як була офіційно запущена. Я справді радий бачити такі відгуки", - додав Сидоренко.

Він окремо подякував читачам та краудфандинговому проєкту Міжнародного фонду "Відродження", які допомогли запустити англомовну версію сайту, що вже доступна за посиланням https://www.eurointegration.com.ua/eng/.

Підписуйтеся також на Telegram-канал "Європа тут" з найцікавішим від ЄвроПравди

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.