CША виділили $54 млн на гуманітарну допомогу Україні

Неділя, 27 лютого 2022, 15:34

Сполучені Штати Америки оголосили про додаткову гуманітарну допомогу для народу України.

Про це йдеться у заяві Держсекретаря США Ентоні Блінкена в неділю, повідомляє "Європейська правда".

"Заради благополуччя простих українців ми оголошуємо про надання майже 54 мільйонів доларів гуманітарної допомоги тим, хто постраждав від подальшого вторгнення Росії", - заявив Блінкен. 

Це фінансування включає майже 26 мільйонів доларів від Державного департаменту та 28 мільйонів доларів від Агентства США з міжнародного розвитку, додав він.

Ця додаткова допомога дозволить міжнародним гуманітарним організаціям надавати подальшу підтримку народу України, працюючи у тісній співпраці з урядом України та європейськими союзниками та партнерами.

Підтримка включає забезпечення продуктами харчування, безпечною питною водою, житлом, невідкладною медичною допомогою, підготовкою до зими і захистом. Фінансування також допоможе гуманітарним організаціям підтримувати контакти між членами сімей, які були розлучені через конфлікт.

Міністр закордонних справ Італії Луїджі Ді Майо раніше повідомив про підписання резолюції про негайну виплату 110 мільйонів євро уряду України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.