США заборонили постачання доларових банкнот до РФ

П'ятниця, 11 березня 2022, 18:43

Президент Сполучених Штатів Джо Байден підписав указ, яким заборонив постачання доларових банкнот до Російської Федерації.

Відповідний указ розміщений на сайті Білого дому, пише "Європейська правда".

"Забороняється експорт, реекспорт, продаж або постачання, прямо чи опосередковано, зі Сполучених Штатів або особою зі Сполучених Штатів, де б вона не була розташована, банкнот у доларах США уряду Російської Федерації або будь-якій особі, яка знаходиться в Російській Федерації", - йдеться у документі.

Документ також забороняє експорт, реекспорт, продаж або постачання, прямо чи опосередковано, зі Сполучених Штатів предметів розкоші та будь-яких інших предметів, які можуть бути визначені міністром торгівлі, будь-якій особі, яка знаходиться на території Російської Федерації.

Крім того, забороняються нові інвестиції в будь-який сектор економіки Російської Федерації, які можуть бути визначені міністром фінансів за погодженням з державним секретарем.

Раніше Байден заявив, що Сполучені Штати запроваджують заборону на імпорт низки категорій товарів з Росії, в тому числі горілки та діамантів.

Нагадаємо, Сполучені Штати запровадили заборону на імпорт російської нафти та газу до США через війну в Україні.

Одночасно уряд Великої Британії заявив, що має намір припинити імпорт російської нафти до кінця 2022 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.