США заборонили постачання доларових банкнот до РФ

П'ятниця, 11 березня 2022, 18:43

Президент Сполучених Штатів Джо Байден підписав указ, яким заборонив постачання доларових банкнот до Російської Федерації.

Відповідний указ розміщений на сайті Білого дому, пише "Європейська правда".

"Забороняється експорт, реекспорт, продаж або постачання, прямо чи опосередковано, зі Сполучених Штатів або особою зі Сполучених Штатів, де б вона не була розташована, банкнот у доларах США уряду Російської Федерації або будь-якій особі, яка знаходиться в Російській Федерації", - йдеться у документі.

Документ також забороняє експорт, реекспорт, продаж або постачання, прямо чи опосередковано, зі Сполучених Штатів предметів розкоші та будь-яких інших предметів, які можуть бути визначені міністром торгівлі, будь-якій особі, яка знаходиться на території Російської Федерації.

Крім того, забороняються нові інвестиції в будь-який сектор економіки Російської Федерації, які можуть бути визначені міністром фінансів за погодженням з державним секретарем.

Раніше Байден заявив, що Сполучені Штати запроваджують заборону на імпорт низки категорій товарів з Росії, в тому числі горілки та діамантів.

Нагадаємо, Сполучені Штати запровадили заборону на імпорт російської нафти та газу до США через війну в Україні.

Одночасно уряд Великої Британії заявив, що має намір припинити імпорт російської нафти до кінця 2022 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.