YouTube заблокував канал російських пранкерів, що говорили з Британією від імені Шмигаля

Субота, 26 березня 2022, 09:12

Відеохостинг YouTube заблокував канал російських пранкерів Олексія Столярова ("Лексус") і Володимира Кузнєцова ("Вован"), які розіграли трьох британських міністрів, вдаючи з себе прем’єра України Дениса Шмигаля.

Про це повідомляє "Європейська правда".

У повідомленні на каналі зазначено, що його заблоковано за порушення правил спільноти.

Раніше Міністерство оборони Великобританії надіслало листа відеохостингу YouTube із проханням видалити відеоролик російських пранкерів, які подзвонили міністру оборони Бену Воллесу, видаючи себе за  прем'єр-міністра України.

Нагадаємо, минулого тижня невідомі особи зателефонували трьом британським міністрам від імені Дениса Шмигаля. Міністр оборони Бен Воллес першим повідомив про інцидент, зазначивши, що здогадався про обман і припинив розмову після насторожуючих питань. Воллес одразу заявив, що вважає відповідальною РФ.  Згодом стало відомо, що такі ж дзвінки були здійснені міністерці внутрішніх справ Пріті Пател та міністерці культури Надін Дорріс. 

В уряді Британії почали розслідування, щоб становити, чому пранкерів не викрили ще на етапі домовленостей про дзвінки.

Денис Шмигаль після появи інформації про інцидент порадив колегам використовувати кодове слова "паляниця".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.