У Вільнюсі воду у ставку навпроти посольства РФ пофарбували у колір крові

фото, відео
Середа, 6 квітня 2022, 17:56

У Вільнюсі воду у ставку біля російського посольства пофарбували у кривавий колір у рамках акції протесту проти війни РФ на території України.

Про це пише Delfi, повідомляє "Європейська правда".

Представник поліції сказала, що це акція протесту, погоджена з інспекторами з охорони природи, фарба не шкідлива для тварин та рослин.

 

Представник муніципалітету Паулюс Вайтекенас сказав, що це художній перформанс, що має на меті звернути увагу світу на військові злочини Росії.

Він підтвердив, що використовується фарба аналогічна до тієї, якою в День Святого Патрика воду фарбують у зелений колір.

Під час перформансу червоний став перепливла плавчиня Рута Мейлутіте.

Прем'єр-міністр Литви Інгріда Шимоніте заявила, що, заперечуючи воєнні злочини в Україні, російський режим "діє як нацисти".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.