Співголова керівної партії Німеччини: війна в Україні стала початком кінця Путіна

Субота, 14 травня 2022, 09:36

Співголова Соціал-демократичної партії Німеччини Ларс Клінгбейль вважає, що політичний кінець глави Кремля Владіміра Путіна стане наслідком війни Росії проти України.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє Süddeutsche Zeitung.

"Я переконаний, що ця війна є передвісником кінця Владіміра Путіна", - сказав Клінгбейль.

Відповідаючи на запитання, чи повалять Путіна у його власній країні, він зазначив: "Населення визнає, що Путін і його еліти несуть відповідальність за те, що ця нелюдська війна в Україні також коштуватиме процвітання, робочих місць та життєвих перспектив у їхній власній країні".

"Цією війною Путін ізолював Росію на роки. Країна, 11-та за величиною економіка, буде відкинута на десятиліття через санкції. Кваліфіковані робітники залишають країну тисячами" - додав він.

Як повідомлялося, прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон не бачить, як могла б виглядати нормалізація відносин з президентом Владіміром Путіним після вторгнення Росії в Україну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"