Кремль обурився спробам ЦРУ і ФБР вербувати персонал посольства РФ у Вашингтоні

Понеділок, 16 травня 2022, 14:44

У понеділок Кремль заявив, що повідомлення про спроби ФБР і ЦРУ завербувати співробітників посольства у Вашингтоні є неприйнятними.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє "Интерфакс".

"Ми поділяємо стурбованість голови нашого дипломатичного представництва в США. Дуже нахабну поведінку представників американських спецслужб щодо наших громадян, співробітників наших закордонних установ вважаємо неприпустимим", - сказав речник президента РФ Дмітрій Пєсков.

Посол Росії у Вашингтоні Анатолій Антонов заявив державним ЗМІ, що співробітникам посольства погрожували фізичною розправою, і їх часто заставляли працювати в Федеральному бюро розслідувань або Центральному розвідувальному управлінні.

Антонов також повідомив, що щодня біля російського посольства відбуваються антиросійські акції, мають місце акти вандалізму, а співробітники спецслужб США "фланують навколо російського посольства, роздаючи телефони ФБР та ЦРУ, за якими можна зателефонувати для встановлення співпраці".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?