Столичний регіон Франції надає понад 1 млн євро на підтримку України

П'ятниця, 20 травня 2022, 09:43

Столичний регіон Франції Іль-де-Франс надає понад 1,1 млн євро на проєкти для підтримки України, пов’язані з відбудовою та налагодженням життя, і розвиток співпраці з Київською та Чернігівською областями.

Як пише "Європейська правда", про це повідомило посольство України у Франції.

Зокрема, йдеться про організацію прихистку та інтеграції українців, реалізацію проєктів у галузі охорони здоров'я та медицини, сприяння особам з обмеженими можливостями, забезпечення психологічної допомоги та супровід постраждалих від сексуального насильства, освітні та мистецькі ініціативи, працевлаштування та допомогу малому підприємництву.

Посол України у Франції Вадим Омельченко запросив регіон Іль-де-Франс приєднатися до ініціативи президента України про патронат європейських країн над відбудовою тих чи інших українських міст. Президент регіону Валері Пекресс запропонувала зосередитися на Київській та Чернігівській областях.

Як повідомлялося, Естонія планує допомагати з відбудовою Житомирщині, Латвія - окремим містам на Київщині, Данія - Миколаєву.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Важкі компроміси для членства в ЄС: що відбувається на Балканах і до чого тут РФ

Уряд Північної Македонії погодився на поступки, щоб розблокувати шлях до ЄС. Це рішення викликало протести, організаторами яких стали проросійські сили.

Рішення на користь РФ: чому інвестиції у видобуток газу вважатимуть "зеленими"

Європейський парламент за підтримки українського міністра прийняв досить суперечливе рішення – визнати інвестиції у викопний газ дружніми до довкілля.

Кандидатські "бонуси": що дає Україні наближення до членства у ЄС

Україна як кандидат у члени ЄС перші кілька років отримуватиме сотні мільйонів євро на рік. Але одночасно – й уважний контроль над використанням цих грошей.