Зеленський: переговори з Росією будуть, питання - з яким президентом Росії

Середа, 25 травня 2022, 09:33

Президент Володимир Зеленський заявив, що перемовини з керівництвом РФ про завершення війни обов'язково будуть, питання лише у тому, з яким президентом Росії.

Про це Зеленський сказав під час Українського сніданку в Давосі, повідомляє "Європейська правда".

"Після військової частини буде мирний процес, і буде стіл перемовин, і буде точно мир. Питання - з ким Україна буде домовлятись, з яким президентом Росії. Це також залежить від бажання діючого президента Росії", - сказав Зеленський.

Він зазначив, що, на його думку, чинний президент РФ не усвідомлює, що зараз відбувається. 

"Він живе у своєму інформаційному світі, не розуміючи, що Україна не піде на поступки", - сказав Зеленський.

За його словами, переговори з Владіміром Путіним будуть можливі, "коли він буде готовий вийти в реальність і зрозуміє, що багато людей гине… Тоді можна спробувати, якщо це буде ще не пізно, іти дипломатичним шляхом, саме з цією діючою владою", - сказав Володимир Зеленський.

Водночас він допустив, що з подальшим кривавим розвитком війни бажання українського суспільства до переговорів "буде втрачатися щодня".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.