Біля берегів Англії загорілась і затонула суперяхта, є загроза розливу палива

фото
Неділя, 29 травня 2022, 08:15

В порту англійського міста Торкі загорілась пришвартована там суперяхта, яка в результаті затонула, на борту судна було 8 тисяч літрів палива.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомляє Sky News.

 
фото Sky News

Очевидці розповіли, що вогонь перепалив мотузку, яка пришвартовувала 26 метрову яхту, відправивши її дрейфувати, так що вона пливла вздовж пристані, перш ніж врізатися в міст, який виконав роль барикади.

Ніхто не постраждав, але човен затонув близько 18:00.

Агентство з навколишнього середовища зараз займається справою, і в суботу офіцери оголосили два попередження про забруднення на пляжах, найближчих до пристані.

Поліція Девона і Корнуолла повідомила, що причина пожежі залишається нез’ясованою, і розслідування триває.

У порту Торкі заявили: "Завдяки фантастичним зусиллям команди екстренних служб, керівництва порту, нашого персоналу та клієнтів нам вдалося стримати надзвичайну ситуацію та уникнути великої катастрофи".

"Тепер ми маємо кілька бонів (плавучих загороджень – ред.) навколо цього району, щоб захистити навколишнє середовище. Будь ласка, наберіться терпіння під час процесу очищення".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Важкі компроміси для членства в ЄС: що відбувається на Балканах і до чого тут РФ

Уряд Північної Македонії погодився на поступки, щоб розблокувати шлях до ЄС. Це рішення викликало протести, організаторами яких стали проросійські сили.

Рішення на користь РФ: чому інвестиції у видобуток газу вважатимуть "зеленими"

Європейський парламент за підтримки українського міністра прийняв досить суперечливе рішення – визнати інвестиції у викопний газ дружніми до довкілля.

Кандидатські "бонуси": що дає Україні наближення до членства у ЄС

Україна як кандидат у члени ЄС перші кілька років отримуватиме сотні мільйонів євро на рік. Але одночасно – й уважний контроль над використанням цих грошей.