Росія бідкається, що її не запросили на роковини Перемоги у Парижі 

П'ятниця, 6 травня 2022, 15:31

Посол Росії у Франції Алексєй Мєшков поскаржився, що його не запросили на офіційні заходи у Парижі, присвячені 77-м роковинам Дня Перемоги.

Мєшкова цитує російське державне агентство ТАСС, повідомляє "Європейська правда".

"8 травня у Франції традиційно проводитимуться святкування, присвячені перемозі у Другій світовій війні. Завжди посли та військові аташе - спочатку Радянського Союзу, потім Росії, Білорусі як країн, які зробили вирішальний внесок у перемогу над фашизмом, - запрошувалися. Цього року нам місця на трибуні не знайшлося", - сказав Мєшков.

При цьому він висловив невдоволення, що на трибуні "сидітимуть посли тих країн, які воювали на боці гітлерівської Німеччини".

8 травня президент Франції Еммануель Макрон очолить церемонію на Єлисейських полях у Парижі, присвячену річниці Дня Перемоги над нацизмом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.