Росія бідкається, що її не запросили на роковини Перемоги у Парижі 

П'ятниця, 6 травня 2022, 15:31

Посол Росії у Франції Алексєй Мєшков поскаржився, що його не запросили на офіційні заходи у Парижі, присвячені 77-м роковинам Дня Перемоги.

Мєшкова цитує російське державне агентство ТАСС, повідомляє "Європейська правда".

"8 травня у Франції традиційно проводитимуться святкування, присвячені перемозі у Другій світовій війні. Завжди посли та військові аташе - спочатку Радянського Союзу, потім Росії, Білорусі як країн, які зробили вирішальний внесок у перемогу над фашизмом, - запрошувалися. Цього року нам місця на трибуні не знайшлося", - сказав Мєшков.

При цьому він висловив невдоволення, що на трибуні "сидітимуть посли тих країн, які воювали на боці гітлерівської Німеччини".

8 травня президент Франції Еммануель Макрон очолить церемонію на Єлисейських полях у Парижі, присвячену річниці Дня Перемоги над нацизмом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.