ЄС передав українським правоохоронцям обладнання для підтримки ІТ-інфраструктури

Середа, 15 червня 2022, 14:48

Європейський Союз передав українським правоохоронцям обладнання для підтримки ІТ-інфраструктури Нацполіції на суму 356 тис. євро.

Про це, як пише "Європейська правда", повідомила пресслужба Консультативної місії ЄС в України (КМЄС).

Зокрема, були передані ноутбуки, багатофункціональні офісні системи, смартфони та програмне забезпечення.

Зазначається, що передана техніка допоможе створювати мобільні робочі місця для підрозділів досудового розслідування, карного розшуку, підрозділів інформаційної та аналітичної підтримки.

"Тільки з новітнім обладнанням ми зможемо перемогти: як в озброєнні, так і в техніці. Техніка буде розподілена, зокрема, і в ті підрозділи, які постраждали від російської агресії, де ми втратили райвідділи. Тільки так ми зможемо перемогти нашого ворога", – наголосив заступник голови Національної поліції України Василь Тетеря.

"Українці демонструють світу вражаючу стійкість і рішучість у боротьбі за свою землю, свободу та європейські цінності. Я хотів би запевнити вас у нашій підтримці та солідарності перед обличчям жорстокої російської агресії", – сказав Антті Хартікайнен, голова КМЄС.

Через неспровоковане та невиправдане вторгнення Росії в Україну Консультативна місія ЄС перенаправила весь свій проєктний бюджет (1,6 млн євро) на нагальні потреби українських правоохоронців.  Завдяки цьому швидкому переміщенню коштів КМЄС вже доставила Нацполіції, серед іншого, продовольчі пайки на суму понад півмільйона євро.

Це вже друга поставка обладнання Національній поліції за останній тиждень. Кілька днів тому правоохоронці отримали засоби індивідуального захисту на суму 3 мільйони євро в рамках програми "Право Поліція", що фінансується ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.