Австрія відновить закриту вугільну електростанцію через проблеми з газом РФ

Понеділок, 20 червня 2022, 09:32

Через скорочення поставок російського газу Австрія вирішила відновити роботу зупиненої вугільної електростанції.

Про це повідомив офіс федерального канцлера у Відні, пише "Європейська правда" з посиланням на ORF.

Теплоелектростанція Меллах у Штирії, яка в цей час закрита, має бути переобладнана таким чином, щоб у разі надзвичайної ситуації на ній можна було знову виробляти електрику та тепло з вугілля.

Федеральна канцелярія оголосила про це після кризового засыдання уряду, в якому канцлер, міністр з питань захисту клімату та міністр економіки обговорили з експертами, як забезпечити енергопостачання.

Станція у Меллаху на південь від Грацу була останньою вугільною електростанцією в Австрії. Навесні 2020 року тут востаннє використовувалося вугілля для вироблення електроенергії. 

Потім станцію вивели у "резерв" і переобладнали для виробництва енергії з газу. Тепер станцію треба буде знову переобладнати для використання вугілля.

Рішення у Відні було ухвалене після того, як сусідня Німеччина оголосила про заходи через зменшення поставок російського газу, включаючи збільшення залежності від вугільних електростанцій. 


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.