Британія офіційно закрила послу РФ доступ до парламентських будівель

Понеділок, 20 червня 2022, 15:18

Послу Росії у Великій Британії буде заборонено відвідувати будівлі парламенту у Вестмінстері протягом невизначеного періоду.

Про це йдеться в офіційному листі спікерів Палати громад і Палати лордів, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Sky News.

Заборона, яка також поширюється на всіх інших акредитованих російських дипломатів і посадових осіб у Великій Британії, вже діє неофіційно з початку вторгнення Росії в Україну в лютому.

Проте лише зараз її вперше було підтвердили письмово.

У листі зазначається, що Андрея Келіна, як офіційно акредитованого представника російського уряду, не приймуть у парламентській садибі протягом невизначеного періоду.

Як повідомлялося, прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон вважає, що переговори з Росією можуть відбутися лише за умови повного виведення її військ з території України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.