Шольц: у відносинах із Росією вороття уже не може бути

Понеділок, 27 червня 2022, 20:08

Канцлер Німеччини Олаф Шольц вважає, що відносини з Росією вже не можуть повернутися до рівня, який існував до повномасштабного російського вторгнення в Україну.

Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Zeit, про це Шольц заявив у відеозверненні за підсумками другого дня саміту "Великої сімки" в Німеччині.

"У відносинах із Росією не можна повернутися в час до російського нападу на Україну", – заявив він.

Канцлер Німеччини також наголосив, що через війну в Україні міжнародні відносини зазнають довготривалого і глибокого удару, а Росія порушила всі міжнародні угоди про співпрацю між державами.

Шольц зазначив, що президент України Володимир Зеленський наочно зобразив ситуацію в Україні та подякував за міжнародну підтримку, яка буде потрібна ще тривалий час у майбутньому.

"Ми всі продовжимо підтримувати Україну в її обороні від Росії", – запевнив канцлер.

Раніше Шольц зазначив, що провідні демократичні та економічні держави хочуть ще більше посилити тиск на президента Росії Владіміра Путіна через війну в Україні.

Лідери країн Групи семи за підсумками саміту у Німеччини оголосили, що готові надавати Україні фінансову, гуманітарну, військову та дипломатичну підтримку стільки, скільки буде потрібно.

У саміті G7 взяв участь президент Володимир Зеленський, який у відеозверненні подякував за вже надану підтримку та розповів про кроки, які очікує у майбутньому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.