Медвєдєв погрожує Третьою світовою за спроби повернути Крим

Вівторок, 28 червня 2022, 11:05

Заступник голови Радбезу РФ Дмитрій Медведєв заявив, що спроби України повернути Крим означатимуть оголошення війни, а якщо вона на той час буде членом НАТО - призведуть до Третьої світової. 

Як пише "Європейська правда", його слова наводить російське "Интерфакс".

Медвєдєв заявив, що бачить у вступі України до НАТО набагато більшу небезпеку, ніж вступі Фінляндії та Швеції, через наявність "неврегульованих територіальних суперечок та різного розуміння статусу регіонів". 

"Для нас Крим - частина Росії, і це назавжди. Будь-яка спроба зазіхати на Крим - це оголошення війни. І якщо це зробить країна-член НАТО, це конфлікт з усім Північноатлантичним альянсом, Третя світова війна, тотальна катастрофа", - сказав Медвєдєв. 

Він додав, що вступ Фінляндії та Швеції "нічим новим не загрожує", але Росія у відповідь нарощуватиме свої сили на північних кордонах. 

 Читайте також інтерв’ю з колишнім міністром оборони Андрієм Загороднюком "Немає перепон для вступу до НАТО держав з окупованою територією"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.