Вдома у колишнього віцепрезидента США Пенса знайшли ще один документ з грифом "таємно"

Субота, 11 лютого 2023, 08:42

У домівці колишнього віцепрезидента США Майка Пенса, який обіймав цю посаду за президентства Дональда Трампа, виявили ще один документ з обмеженим доступом. 

Як інформує CNN, про це повідомив речник Пенса Девін О’Меллі, пише "Європейська правда".

Документ з грифом "таємно" виявили домівці Пенса в Індіані під час обшуку слідчими ФБР. Слідчі вилучили також його додаткові сторінки, які не мали грифу. Про значущість знайденого документа нічого не повідомляють. 

Неофіційно CNN дізналися, що ФБР планує обшуки також в офісі Пенса у Вашингтоні. 

Юридична команда Пенса після попередніх випадків виявлення документів заявила про повну готовність співпрацювати. Юристи також сказали, що не думають, що вдома чи в офісі у Пенса могли залишитися інші документи з грифом, тому що самі ретельно переглянули папери. 

Майк Пенс після першої знахідки визнав, що "були допущені помилки", погодився на повну співпрацю з розслідуванням ФБР та запевнив, що документи після знайдення помістили у надійне місце та повідомили про них Національний архів. 

Першу партію документів з грифом "таємно" у будинку Пенса виявили в січні 2023 року, він став третім колишнім високопосадовцем, у якого знайшли такі папери. 

Раніше міністерство юстиції США призначило спеціальних прокурорів для розслідування документів з грифом "таємно", вилучених із маєтку колишнього президента Дональда Трампа у Флориді, а також із будинку Джо Байдена і його колишнього офісу у Вашингтоні.

Про документи, знайдені в Байдена, ЄвроПравда детально розповідала у статті: Гаражні таємниці Байдена: які наслідки матиме скандал, в який потрапив президент США

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: