Підбиті російські танки до річниці великої війни виставлять у 4 країнах ЄС

фото
Середа, 22 лютого 2023, 13:33

Чотири підбиті в Україні російські танки повезли у Європу, де їх виставлять як експонати до річниці повномасштабної війни у чотирьох країнах.

Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков, пише "Європейська правда".

"Сьогодні вночі чотири російські танки "вдерлися" до ЄС та НАТО. Але, як то кажуть, є нюанс. Завдяки українським воїнам. 24 лютого громадяни чотирьох країн - Німеччини, Литви, Латвії та Естонії - одночасно побачать, що російські танки можуть потрапити до Європи через Україну тільки у вигляді музейних експонатів", - зазначив Олексій Резніков.

 

Він нагадав, що перші такі виставки вже були у 2022 році у Польщі та Чехії. 

"Це також повинно стати сигналом для росіян. У Європі зблизька подивляться на їхнє справжнє обличчя. Яке раніше викликало тотальний страх, а тепер все частіше – огиду та презирство. Більше європейців переконається, що Росію можна і треба перемагати на полі бою. І краще це зробити в Україні, щоб потім не довелося зупиняти ворога біля свого будинку", - додав він.

Резніков також нагадав, що невдовзі в Україну почнуть прибувати перші західні танки з підготовленими українськими екіпажами. Зокрема, у Німеччині зараз триває навчання українських танкістів на Leopard 2, танки планують відправити в Україну наприкінці березня. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.