В Естонії наказали заблокувати ще пів сотні доменів для перегляду російського телебачення

Середа, 5 квітня 2023, 10:49

В Естонії розпорядилися заблокувати ще 53 домени, з яких користувачі могли отримувати доступ до російських пропагандистських каналів. 

Про це повідомляє Postimees, пише "Європейська правда".

Департамент захисту прав споживачів і технічного нагляду (TTJA) повідомив інтернет-провайдерам про 53 домени, через які досі доступні заборонені у ЄС телеканали. 

Загалом для захисту інфопростору та виконання санкцій Естонія обмежила доступ до 195 сайтів і 51 телеканалу, а TTJA продовжує моніторинг.

Російськомовні мешканці Естонії можуть дивитися контент російською мовою на близько десятку інших телеканалів (Kanal 7, Kanal 7+, Kino 7, Orsent TV, OTV, Semejka, Super Baltic, Super Plus, 3+ Estonia, ETV+). 

"Опитування громадської думки на замовлення Держканцелярії свідчить, що згадка російських каналів як важливого джерела інформації знизилася за рік з 33% до 11%, а довіра до них – з 40% до 18%.

На підставі цього можна стверджувати, що робота із захисту інфопростору Естонії є ефективною", - коментує генеральна директорка TTJA  Крісті Тальвінг.

Як повідомляли, у Молдові нещодавно заблокувати п’ять сайтів російського пропагандистського ЗМІ Sputnik, які запустили на заміну заблокованим раніше. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: