Розвідка Британії підтвердила, що Кремль забороняє посадовцям звільнятись, поки іде війна

Четвер, 18 травня 2023, 09:15

Поки триває повномасштабна війна проти України, Росія фактично забороняє високопосадовцям йти зі своїх посад, погрожуючи їм сфабрикованими кримінальними звинуваченнями.

Про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Британії у четвер, повідомляє "Європейська правда".

Раніше про те, що у Кремлі неформально заборонили посадовцям різних рівнів звільнятись, писали у росЗМІ з посиланням на джерела.

Британські аналітики вказують, що Росія, ймовірно, забороняє високопосадовцям йти зі своїх посад, поки триває війна. Ці заборони, ймовірно, діють стосовно регіональних лідерів, співробітників силових структур та членів адміністрації президента.

В приватному порядку багато посадовців, ймовірно, дуже скептично ставляться до війни, а також часто відчувають стрес від роботи в апараті воєнного часу, який не працює, підкреслюють британські аналітики. Тож заборона, швидше за все, запроваджена з натяком на те, що тим, хто хоче звільнитись, буде пред'явлено сфабриковані кримінальні звинувачення.

Окрім занепокоєння прогалинами у функціонуванні системи, яка залишиться після відставки посадовців, влада РФ, ймовірно, також намагається запобігти створенню враження поразки і хоче посилити почуття колективної відповідальності за війну.

Напередодні розвідка Британії підтвердила втрату Росією кількох ракет "Кинджал" в Україні, відзначивши, що ці події стали збентеженням і сюрпризом для РФ, яка представляла ракети як "непереможні".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: