Сайти мерій низки міст у Франції зазнали проросійських кібератак

Четвер, 4 травня 2023, 08:51

За останні дні багато сайтів мерій низки міст Франції стали жертвами кібератаки з проросійськими повідомленнями.

Як пише "Європейська правда", про це повідомило Le Figaro добре поінформоване джерело.

Серед атакованих сайтів – сайт мерії міста Брі-сюр-Марн (департамент Валь-де-Марн), на якому з'явилася порожня сторінка, на якій було написано наступне речення: "Поважайте Росію! В іншому разі ми продовжимо вести проти вас війну".

Постраждали й інші муніципалітети Іль-де-Франс, зокрема Егревіль (департамент Сена і Марна), Маркусіс (департамент Ессон) і Жюзьє (департамент Івелін).

"45 сайтів, які ми адмініструємо, були зламані цими вихідними", – підтвердив Жан-Філіп Наварро, керівник компанії Abtel, яка надає ІТ-послуги і розміщує на своєму хостингу тисячу сайтів. Постраждали щонайменше тридцять міст по всій території країни. Хакери здійснили атаку на пошкодження: вони проникли на сайт, щоб змінити сторінку, в більшості випадків – домашню сторінку.

У твіттері мер міста Бри-сюр-Марн Шарль Аслангуль оголосив, що подав скаргу на "шахрайський доступ до автоматизованої системи обробки даних і модифікацію/зміну останньої". Міський голова зазначив, що жодних конфіденційних даних не було вилучено. Наразі невідомо, хто саме стоїть за цими кібератаками.

Нагадаємо, парламент Швеції зазнав так званої DDoS-атаки, яка на два дні порушила доступ до його вебсторінки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: