Порошенко наклав вето на євроінтеграційний закон щодо екології

Понеділок, 31 жовтня 2016, 13:14
Версія для друку Коментарі

Президент України Петро Порошенко 31 жовтня, він наклав вето на законопроект "Про оцінку впливу на довкілля" (2009 а-д), який входить  так званого пакет євроінтегарційних законів.

Така інформація про стан ухвалення законопроекту оприлюднена на сторінці Верховної Ради у відповідному розділі.

"Повернуто з пропозиціями Президента 31.10.2016 року", – вказано у картці законопроекту.

Нагадаємо, 4 жовтня 2016 року Верховна Рада ухвалила законопроект "Про оцінку впливу на довкілля" (2009 а-д), який входить до так званого пакету євро інтеграційних законів і ухвалення якого є умовою реалізації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Наступного дня, представництво ЄС привітало ухвалення Верховною радою цього закону, зазначивши, що цей законопроект, а також закон про стратегічну екологічну оцінку "відповідають правилам ЄС і найкращим європейським практикам".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?

Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter