Порошенко наклав вето на євроінтеграційний закон щодо екології

Понеділок, 31 жовтня 2016, 13:14
Версія для друку Коментарі

Президент України Петро Порошенко 31 жовтня, він наклав вето на законопроект "Про оцінку впливу на довкілля" (2009 а-д), який входить  так званого пакет євроінтегарційних законів.

Така інформація про стан ухвалення законопроекту оприлюднена на сторінці Верховної Ради у відповідному розділі.

"Повернуто з пропозиціями Президента 31.10.2016 року", – вказано у картці законопроекту.

Нагадаємо, 4 жовтня 2016 року Верховна Рада ухвалила законопроект "Про оцінку впливу на довкілля" (2009 а-д), який входить до так званого пакету євро інтеграційних законів і ухвалення якого є умовою реалізації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Наступного дня, представництво ЄС привітало ухвалення Верховною радою цього закону, зазначивши, що цей законопроект, а також закон про стратегічну екологічну оцінку "відповідають правилам ЄС і найкращим європейським практикам".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter