Порошенко наклав вето на євроінтеграційний закон щодо екології

Понеділок, 31 жовтня 2016, 13:14
Версія для друку Коментарі

Президент України Петро Порошенко 31 жовтня, він наклав вето на законопроект "Про оцінку впливу на довкілля" (2009 а-д), який входить  так званого пакет євроінтегарційних законів.

Така інформація про стан ухвалення законопроекту оприлюднена на сторінці Верховної Ради у відповідному розділі.

"Повернуто з пропозиціями Президента 31.10.2016 року", – вказано у картці законопроекту.

Нагадаємо, 4 жовтня 2016 року Верховна Рада ухвалила законопроект "Про оцінку впливу на довкілля" (2009 а-д), який входить до так званого пакету євро інтеграційних законів і ухвалення якого є умовою реалізації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Наступного дня, представництво ЄС привітало ухвалення Верховною радою цього закону, зазначивши, що цей законопроект, а також закон про стратегічну екологічну оцінку "відповідають правилам ЄС і найкращим європейським практикам".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

"Миротворчий фейк" російських ЗМІ: чому Україна не реєструвала проект резолюції в Радбезі ООН

В РФ просувають новий фейк. Тепер – про ситуацію в ООН. Причому просування ведеться не через "трешовий набір" ЗМІ на кшталт Sputnik або Russia Today, а за допомогою респектабельного "Комерсанта". Російські дипломати, яких цитують колеги, поширюють відверту брехню...

Євген Приходько, для Європейської правди

Міграційна проблема на паузі: чи пройшов ЄС пік кризи біженців

За минулий місяць потік мігрантів із Лівії до Італії впав на 85%. Втім, дуже вірогідно, що досягнуто це було не зовсім законним шляхом. Рим звинувачують у виплаті коштів лівійським воєначальникам та бандитам заради призупинення міграції.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter