Представництво ЄС не узгоджувало скандальні поправки Гриніва до е-декларацій

Вівторок, 04 жовтня 2016, 07:56
Версія для друку Коментарі

У Представництві Європейського Союзу заявили, що законопроект глави фракції БПП Ігоря Гриніва щодо змін до закону про запобігання корупції (електронні декларації) не був узгоджений з Євросоюзом.

Про повідомляє ЛІГА.net з посиланням на прес-службу Представництва.

У понеділок стало відомо, що депутат відкликав свою поправку під тиском суспільства та після розмови з президентом Петром Порошенком. Поправка передбачала, що інформація про майно чиновників буде прихована від суспільства, а доступ до неї матимуть виключно правоохоронці.

При цьому деякі депутати та чиновники заявляли, що ця правка нібито погоджена з ЄС. Депутат Єгор Соболєв процитував у себе в Фейсбуці віце-прем'єра з європейської інтеграції Іванну Климпуш-Цинцадзе, яка нібито сказала: "Законопроект Гриніва узгоджений з європейцями".

Однак у прес-службі Представництва ЄС цю інформацію офіційно спростували.

Втім, хоч депутат і вирішив відкликати свою поправку, він має намір продовжити дискусію про її необхідність. "Я починаю відкрите обговорення цього питання, повернуся до нього тільки коли зможу переконати громадськість у необхідності таких законодавчих змін", - сказав він.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter