США можуть включити КНДР у список держав-спонсорів тероризму

Четвер, 20 квітня 2017, 08:47
Версія для друку Коментарі

Держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що Сполучені Штати шукають способи натиснути на Північну Корею у зв’язку з її ядерною програмою.

Про це повідомляє Reuters.

"Ми переглядаємо статус Північної Кореї в усіх аспектах, в тому числі в якості держави, що підтримує тероризм, а також з точки зору всіх інших можливостей вплинути на режим у Пхеньяні з тим, щоб він знову взаємодіяв з нами, але робилося це не так, як раніше велися переговори", — сказав він.

Держдепартамент США розпочав формування списку держав-спонсорів тероризму у кінці 1979 року. Зараз у переліку знаходяться три країни – Іран, Судан і Сирія. Свого часу зі списку виключили Кубу, Ірак, Лівію, Ємен і КНДР, яка потрапила до списку у 1988 і була виключена у 2008 році.

Нагадаємо, адміністрація президента США Дональда Трампа прийняла рішення проводити відносно КНДР політику максимального тиску, відкинувши варіанти військового втручання і повалення диктатури в країні.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...

Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter