Пентагон перевірить здатність збивати ракети КНДР

Середа, 19 квітня 2017, 13:10
Версія для друку Коментарі

Пентагон проведе два важливих випробування у травні для того, щоб перевірити здатність збивати ракети, запущені з Північної Кореї.

Про це повідомляє CNN.

За словами чиновника з Міністерства оборони США, заплановані випробування у Тихому океані є частиною загальної військової балістичної програми для захисту від північнокорейських або іранських загроз, проте на даний момент ці тести направлені на те, щоб перевірити здатність захисту від загроз із КНДР.

Представник Міністерства оборони США сказав, що один із заходів буде включати тестовий запуск поліпшеної ракети "Стандарт" з корабля Військово-Морського Флоту.

Повідомляється, що випробування будуть проходити над Тихим океаном.

"Програма розроблялася в Японії та спрямована на збиття ракет КНДР середньої і малої дальності, які становлять загрозу для союзників США", - повідомляє CNN.

Нагадаємо, віце-президент США Майк Пенс заявив, що Сполучені Штати готові ефективно протистояти будь-яким атакам КНДР.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Посол України: у Чехії є серйозні побоювання щодо впливу РФ на внутрішню політику

Євген Перейбиніс: "Чеське законодавство забороняє брати участь у бойових діях у військових підрозділах інших держав. Втім, якщо йдеться про незаконні формування на території окупованої частини Донбасу, то тут чеські правоохоронці змушені застосовувати інші статті".

Артьом Георганов, для Європейської правди

Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС

Головування Болгарії в ЄС вже спричинило чимало припущень, що Софія скористається можливостями для пом'якшення санкцій проти РФ. Чи так це насправді? І які ініціативи насправді буде просувати країна, яка вважається найбіднішим членом ЄС?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter