Прем’єр Греції закликав до позачергового саміту єврозони

Середа, 05 квітня 2017, 14:45
Версія для друку Коментарі

Прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас закликав до позачергового саміту єврозони, якщо у п’ятницю не буде досягнуто угоди щодо оцінки грецьких реформ на шляху отримання міжнародної допомоги.

Про це повідомляє Ekathimerini.

"Думаю, ініціатива має бути прийнята на найвищому рівні перед Великоднем, у будь-якому разі протягом квітня, навіть якщо це означає скликання саміту єврозони" - сказав Ципрас після зустрічі з головою Європейської ради Дональдом Туском.

"Але ці безкінечні переговори мають завершитися" - заявив він.

Друга оцінка реформ Греції затримується вже на чотири місяці. Без неї Греція не може отримати чергові транші кредиту для обслуговування державного боргу.

Як повідомлялося, Туск заявив, що Греція та міжнародні кредитори близькі до узгодження довгострокової фінансової допомоги.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter