Прем’єр Греції закликав до позачергового саміту єврозони

Середа, 05 квітня 2017, 14:45
Версія для друку Коментарі

Прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас закликав до позачергового саміту єврозони, якщо у п’ятницю не буде досягнуто угоди щодо оцінки грецьких реформ на шляху отримання міжнародної допомоги.

Про це повідомляє Ekathimerini.

"Думаю, ініціатива має бути прийнята на найвищому рівні перед Великоднем, у будь-якому разі протягом квітня, навіть якщо це означає скликання саміту єврозони" - сказав Ципрас після зустрічі з головою Європейської ради Дональдом Туском.

"Але ці безкінечні переговори мають завершитися" - заявив він.

Друга оцінка реформ Греції затримується вже на чотири місяці. Без неї Греція не може отримати чергові транші кредиту для обслуговування державного боргу.

Як повідомлялося, Туск заявив, що Греція та міжнародні кредитори близькі до узгодження довгострокової фінансової допомоги.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter