Прем’єр Греції закликав до позачергового саміту єврозони

Середа, 05 квітня 2017, 14:45
Версія для друку Коментарі

Прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас закликав до позачергового саміту єврозони, якщо у п’ятницю не буде досягнуто угоди щодо оцінки грецьких реформ на шляху отримання міжнародної допомоги.

Про це повідомляє Ekathimerini.

"Думаю, ініціатива має бути прийнята на найвищому рівні перед Великоднем, у будь-якому разі протягом квітня, навіть якщо це означає скликання саміту єврозони" - сказав Ципрас після зустрічі з головою Європейської ради Дональдом Туском.

"Але ці безкінечні переговори мають завершитися" - заявив він.

Друга оцінка реформ Греції затримується вже на чотири місяці. Без неї Греція не може отримати чергові транші кредиту для обслуговування державного боргу.

Як повідомлялося, Туск заявив, що Греція та міжнародні кредитори близькі до узгодження довгострокової фінансової допомоги.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Геннадій Максак, для Європейської правди

Рівняння на аутсайдерів: як ЄС бачить майбутнє Східного партнерства

Нова архітектура Східного партнерства не передбачає окремих майданчиків для зустрічей держав, які імплементують Угоди про асоціацію з ЄС. Штучне збереження старого формату із шістьма країнами може понизити і до того невисокий інтерес до багатосторонньої співпраці.

Надія Коваль, для Європейської правди

Нова стратегія для каталонської незалежності: Барселона та Мадрид змінюють тактику

Каталонія перебуває у вкрай невигідній позиції, адже будь-який натяк на загострення дасть Мадриду формальний привід застосувати силу. Стурбованість ЄС поліцейським насильством 1 жовтня потонула у морі запевнень про підтримку територіальної цілісності Іспанії...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter