Путін: РФ не втручалась у вибори в США і не має інформації на Трампа

Понеділок, 05 червня 2017, 11:58
Версія для друку Коментарі

Президент РФ Володимир Путін стверджує, що заяви про втручання Росії у президентську кампанію в США не відповідають дійсності, і каже, що Сполучені Штати самі активно втручаються у вибори в інших країнах.

Про це він сказав в інтерв'ю американському телеканалу NBC.

"Покажіть пальцем на карті в будь-яку точку світу, і всюди ви почуєте скарги на те, що американські офіційні особи втручаються у внутрішні виборчі процеси", - сказав Путін.

Він стверджує, що Росія не втручається у вибори, а тільки реагує на "політичний напрям", на який, схоже, виходять США. "Для нас не було сенсу втручатися", - сказав він.

Путін також назвав "нісенітницею" інформацію про те, що у Росії є компрометуюча інформація про президента США Дональда Трампа.

"Це просто ще одна дурниця. Звідки нам отримати цю інформацію? Хіба у нас були особливі відносини з ним? У нас зовсім не було жодних стосунків. Був час, коли він приїжджав до Москви, але я ніколи з ним не зустрічався. Дор Росії приїжджають багато американців", - зазначив він.

Путіна також запитали про інформацію щодо спроб зятя президента США Джареда Кушнера створити секретний канал зв'язку з Росією.

Він відповів, що нічого не знає про це і що він не обговорював з послом РФ Сергієм Кисляком ніяких зустрічей з Кушнером.

"Якби було б щось важливе, він би повідомив про це міністру. Міністр би доповів про це мені. Але таких повідомлень не було, так що тут нема про що говорити. Не було навіть будь-якого конкретного обговорення санкцій або чого-небудь ще. Для мене це просто дивно. Ви створили сенсацію з нічого ", - сказав він.

Нагадаємо, колишній глава ФБР Джеймс Комі 8 червня надасть свідчення перед комітетом Сенату з питань розвідки щодо його звільнення та можливих зв’язків кампанії Трампа з Росією у рамках розслідування комітету щодо втручання РФ в американські вибори.

Раніше повідомлялось, що Дональд Трамп міг звільнити Комі через активізацію розслідування щодо втручання Росії у вибори президента США.

Згідно з доповідною запискою Комі, в лютому Трамп під час зустрічі з Джеймсом Комі, який на той момент був директором ФБР, нібито попросив припинити розслідування щодо відносин екс-радника з нацбезпеки Майкла Флінна з Росією.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Помста до Венеції доведе: Порошенко та ВР створюють нову проблему у відносинах з Європою

Києву достатньо просто затягнути час: наступний пленарний тиждень буде останнім перед тим, як спливе термін декларування. Це створить для України і особисто для Порошенка низку проблем у відносинах з Євросоюзом та США. Хоча у Києва є аргумент на свою користь...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter