Єврокомісія перейшла до другого етапу процедури проти Польщі у справі судів

Вівторок, 12 вересня 2017, 16:29
Версія для друку Коментарі

Єврокомісія перейшла до другого етапу в процедурі стосовно Польщі через порушення законів ЄС у зв’язку з судовою реформою.

Про це йдеться у повідомленні Єврокомісії.

"Сьогодні Єврокомісія вирішила надіслати Польщі обґрунтовану думку стосовно закону про організацію судів загальної юрисдикції" - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Єврокомісія прийняла таке рішення після аналізу відповіді польського уряду на занепокоєння ЄК.

Єврокомісія дотримується думки, що польський закон не відповідає законодавству ЄС, оскільки впроваджує різний пенсійний вік для суддів різної статі (жінки – 60 років, чоловіки – 65 років). В ЄК наголошують, що йдеться про гендерну дискримінацію і суперечить статті 157 Договору про функціонування ЄС.

Відтепер у польської влади є місяць, щоб відповісти на обґрунтовану думку Єврокомісії. Якщо уряд Польщі не застосує належні заходи, ЄК може передати справу до Суду ЄС.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Алан Дункан, міністр у справах Європи та Америки (Велика Британія)

Британія та Східне партнерство: спільні цілі в добу нових викликів

Наше партнерство залишилося непохитним. Вихід Британії з Євросоюзу не змінить наших спільних цілей і пріоритетів зі східними сусідами, ми продовжимо працювати разом із союзниками та друзями по всій Європі, щоб втілити їх у життя.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Лаагрі-Київ

Досвід адмінреформи для України: як звільнити більшість мерів, не зруйнувавши державу

Україна часто скаржиться на урбанізацію та "вимирання" сіл, особливо в депресивних регіонах. Якщо молодь не бачить перспектив у рідному селі, вона їде поза очі – в обласний центр, до столиці, куди завгодно. В Естонії проблема ще глибша, але з нею впоралися...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter