Єврокомісія перейшла до другого етапу процедури проти Польщі у справі судів

Вівторок, 12 вересня 2017, 16:29
Версія для друку Коментарі

Єврокомісія перейшла до другого етапу в процедурі стосовно Польщі через порушення законів ЄС у зв’язку з судовою реформою.

Про це йдеться у повідомленні Єврокомісії.

"Сьогодні Єврокомісія вирішила надіслати Польщі обґрунтовану думку стосовно закону про організацію судів загальної юрисдикції" - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Єврокомісія прийняла таке рішення після аналізу відповіді польського уряду на занепокоєння ЄК.

Єврокомісія дотримується думки, що польський закон не відповідає законодавству ЄС, оскільки впроваджує різний пенсійний вік для суддів різної статі (жінки – 60 років, чоловіки – 65 років). В ЄК наголошують, що йдеться про гендерну дискримінацію і суперечить статті 157 Договору про функціонування ЄС.

Відтепер у польської влади є місяць, щоб відповісти на обґрунтовану думку Єврокомісії. Якщо уряд Польщі не застосує належні заходи, ЄК може передати справу до Суду ЄС.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Іванна Костіна, Європейська правда, Берлін

Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують на виборах у Німеччині

Політична агітація у Німеччині заслуговує на окрему згадку – за строкатістю зовнішньої реклами і її кількістю передвиборний Берлін може конкурувати з Україною. Маргінали можуть просто-таки змагатися в креативі – настільки, що передвиборні плакати колекціонують у соцмережах...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter