Єврокомісія перейшла до другого етапу процедури проти Польщі у справі судів

Вівторок, 12 вересня 2017, 16:29
Версія для друку Коментарі

Єврокомісія перейшла до другого етапу в процедурі стосовно Польщі через порушення законів ЄС у зв’язку з судовою реформою.

Про це йдеться у повідомленні Єврокомісії.

"Сьогодні Єврокомісія вирішила надіслати Польщі обґрунтовану думку стосовно закону про організацію судів загальної юрисдикції" - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Єврокомісія прийняла таке рішення після аналізу відповіді польського уряду на занепокоєння ЄК.

Єврокомісія дотримується думки, що польський закон не відповідає законодавству ЄС, оскільки впроваджує різний пенсійний вік для суддів різної статі (жінки – 60 років, чоловіки – 65 років). В ЄК наголошують, що йдеться про гендерну дискримінацію і суперечить статті 157 Договору про функціонування ЄС.

Відтепер у польської влади є місяць, щоб відповісти на обґрунтовану думку Єврокомісії. Якщо уряд Польщі не застосує належні заходи, ЄК може передати справу до Суду ЄС.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter