Путін пропонував Трампу забути минуле, включно з агресією РФ в Україні – ЗМІ

Середа, 13 вересня 2017, 11:59
Версія для друку Коментарі

Президент Росії Володимир Путін на третій місяць перебування Дональда Трампа на посаді президента США направив одного зі своїх дипломатів в Держдепартамент з пропозицією про повну нормалізацію відносин між країнами.

Про це повідомляє портал Buzzfeed, у розпорядженні якого опинився відповідний документ.

"Російська пропозиція демонструє амбіційний план Москви забути минуле та почати процес великого зближення зі Сполученими Штатами", - зазначає видання.

У пропозиції, викладеній у детальному документі, був заклик до повного відновлення дипломатичних, військових та розвідувальних каналів, розірваних між двома країнами після військової інтервенції РФ в Україні та Сирії.

Передбачалося, що спершу повинна була відбутися зустріч російського спецпредставника з кібербезпеки Андрія Крутських з американським колегою для обговорення інформаційної безпеки.

Потім пропонувалося до травня провести двосторонні "спеціальні консультації" щодо Афганістану, іранської ядерної угоди, ситуації в Україні та зусиль з денуклеаризації Корейського півострова.

Також, до початку особистої зустрічі між Путіним та Трампом, мали б відбутися особисті зустрічі керівництва ЦРУ, ФБР, Ради національної безпеки й Пентагону із колегами з Росії.

"Ця пропозиція (Росії) просто ігнорує все, що призвело до погіршення відносин, там зроблено вигляд, що ніколи не було втручання у вибори (у США) та української кризи", - сказала Анжела Стест, колишній національний розвідник щодо Росії за часів адміністрації Джорджа Буша, яка також бачила цей документ.

Повідомляється, що посольство Росії у Вашингтоні відмовилося обговорювати цей документ.

Чиновники Білого дому та Державного департаменту США відмовилися повідомити, хто передав цей документ, проте не заперечили його автентичність.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?

Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter