Флінн приховав поїздку на Близький Схід, де укладав угоду для компанії з РФ

Середа, 13 вересня 2017, 15:21
Версія для друку Коментарі

Демократи Палати представників США передали спецпрокурору Роберту Мюллеру дані, які свідчать, що колишній радник з питань національної безпеки Майкл Флінн приховав поїздку на Близький Схід, де він виступав посередником у бізнес-угоді для уряду Саудівської Аравії та російського державного відомства.

Про це повідомляє CNN.

Демократи стверджують, що Флінн порушив закон, не повідомивши про свою поїздку, коли його затверджували на державну посаду.

Повідомляється, що демократи надіслали запити до трьох американських компаній у червні після того, як видання Newsweek повідомило, що Флінн літав на Близький Схід влітку 2015 року, щоб врегулювати угоду на суму близько 100 мільярдів доларів між компаніями Саудівської Аравії та РФ, зокрема російською компанією атомної галузі.

У відповідь на запити, офіційні представники американських компаній підтвердили поїздку Флінна у 2015 році.

Нагадаємо, радник президента США з національної безпеки Майкл Флінн подав у відставку 13 лютого, через скандал про контакти з Росією.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Віктор Савінок, для Європейської правди

Два поганих варіанти: що чекає на Німеччину після краху коаліційних переговорів

Попри численні компроміси, коаліційні переговори у Німеччині завершилися провалом – насамперед внаслідок загравання вільних демократів із ультраправими. Єдиною альтернативою уряду меншості є перевибори, однак суттєвим чином існуючий розклад місць у Бундестазі навряд чи зміниться.

Олександр Левченко, посол в Хорватії в 2010-2017 роках

Рецепти успіху в інформаційній війні з Росією: досвід українського посла

Ситуація в Криму погіршувалася з кожним днем, ставши хітом для місцевих медіа. Але навіть за такої ситуації на ефіри до телеканалів доводилося пробиватися з боями. Медійники розуміли, що український посол коментуватиме гостро, а російська сторона нервуватиме...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter