Флінн приховав поїздку на Близький Схід, де укладав угоду для компанії з РФ

Середа, 13 вересня 2017, 15:21
Версія для друку Коментарі

Демократи Палати представників США передали спецпрокурору Роберту Мюллеру дані, які свідчать, що колишній радник з питань національної безпеки Майкл Флінн приховав поїздку на Близький Схід, де він виступав посередником у бізнес-угоді для уряду Саудівської Аравії та російського державного відомства.

Про це повідомляє CNN.

Демократи стверджують, що Флінн порушив закон, не повідомивши про свою поїздку, коли його затверджували на державну посаду.

Повідомляється, що демократи надіслали запити до трьох американських компаній у червні після того, як видання Newsweek повідомило, що Флінн літав на Близький Схід влітку 2015 року, щоб врегулювати угоду на суму близько 100 мільярдів доларів між компаніями Саудівської Аравії та РФ, зокрема російською компанією атомної галузі.

У відповідь на запити, офіційні представники американських компаній підтвердили поїздку Флінна у 2015 році.

Нагадаємо, радник президента США з національної безпеки Майкл Флінн подав у відставку 13 лютого, через скандал про контакти з Росією.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

МЗС Британії: Діючий візовий режим для українців незадовільний, я отримав чіткий і голосний сигнал

Британський міністр у справах Європи та Америки Алан Дункан: "Мій сигнал буде таким: йдіть далі, не зменшуйте швидкість!.. Британія не має права розпочинати торговельні переговори з Україною, доки є членом ЄС. Але нічого не заважає нам почати неформальний діалог..."

Павло Пущенко, Чернігів

"Сортування сміття? Ні, не чули". Хто гальмує реформу утилізації відходів

З 1 січня 2018 року Україна повинна сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та на небезпечне. Торік лише близько 6% сміття в Україні було утилізовано: спалено чи відправлено на переробку...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter