Ні Україна, ні Туреччина не хочуть приймати мігрантів, що 7 тижнів курсують по Чорному морю

Четвер, 14 вересня 2017, 19:25
Версія для друку Коментарі

12 мігрантів з Північної Африки протягом семи тижнів курсують на данському пасажирському поромі з Одеси до Стамбула і навпаки, бо жодна країна не хоче їх приймати.

Про це повідомляє Reuters.

Як повідомили в данській компанії-операторі поромних перевезень DFDS, і Туреччина, і Україна відмовляються пускати на свою територію мігрантів, які демонструють агресивну поведінку і погрожують самогубством.

"Вони демонструють тенденцію до насильства і агресії, погрожують стрибнути за борт. Тому немає альтернативи крім як тримати їх замкненими в каютах" - повідомили в компанії.

Йдеться про шість марокканців, чотирьох і алжирців і ще двох чоловіків, національність яких невідома.

До вирішення проблеми вже підключили МЗС Данії, яке почало переговори з Києвом, Анкарою і Вільнюсом (оскільки пором ходить під литовським прапором).

"Проблему можна вирішити. Однак це потребує швидких рішень від Анкари чи Києва" - повідомили в МЗС Данії.

У прикордонній службі України розповіли, що мігранти хотіли потрапити з Туреччини до Румунії, однак сіли не на той пором і таким чином потрапили до України, куди їх не можуть пустити через відсутність документів.

Українські прикордонники наполягають, що мігрантів має приймати Туреччина, оскільки саме звідти вони прибули.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Іванна Костіна, Європейська правда, Берлін

Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують на виборах у Німеччині

Політична агітація у Німеччині заслуговує на окрему згадку – за строкатістю зовнішньої реклами і її кількістю передвиборний Берлін може конкурувати з Україною. Маргінали можуть просто-таки змагатися в креативі – настільки, що передвиборні плакати колекціонують у соцмережах...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter