Ні Україна, ні Туреччина не хочуть приймати мігрантів, що 7 тижнів курсують по Чорному морю

Четвер, 14 вересня 2017, 19:25
Версія для друку Коментарі

12 мігрантів з Північної Африки протягом семи тижнів курсують на данському пасажирському поромі з Одеси до Стамбула і навпаки, бо жодна країна не хоче їх приймати.

Про це повідомляє Reuters.

Як повідомили в данській компанії-операторі поромних перевезень DFDS, і Туреччина, і Україна відмовляються пускати на свою територію мігрантів, які демонструють агресивну поведінку і погрожують самогубством.

"Вони демонструють тенденцію до насильства і агресії, погрожують стрибнути за борт. Тому немає альтернативи крім як тримати їх замкненими в каютах" - повідомили в компанії.

Йдеться про шість марокканців, чотирьох і алжирців і ще двох чоловіків, національність яких невідома.

До вирішення проблеми вже підключили МЗС Данії, яке почало переговори з Києвом, Анкарою і Вільнюсом (оскільки пором ходить під литовським прапором).

"Проблему можна вирішити. Однак це потребує швидких рішень від Анкари чи Києва" - повідомили в МЗС Данії.

У прикордонній службі України розповіли, що мігранти хотіли потрапити з Туреччини до Румунії, однак сіли не на той пором і таким чином потрапили до України, куди їх не можуть пустити через відсутність документів.

Українські прикордонники наполягають, що мігрантів має приймати Туреччина, оскільки саме звідти вони прибули.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter