Орбан відповів Юнкеру листом: "Угорщина – не країна мігрантів"

П'ятниця, 08 вересня 2017, 14:06
Версія для друку Коментарі

Угорський прем’єр Віктор Орбан у своєму листі до президента Єврокомісії Жана-Клода Юнкера заявив, що Угорщина не є країною мігрантів та не хоче нею стати.

Відповідний лист був написаний у відповідь на нещодавній лист Юнкера щодо прохання угорського прем’єра про виділення коштів на безпеку кордонів, повідомляє Politics.hu.

Нагадаємо, Юнкер розкритикував Орбана через вимогу компенсації на стіну від мігрантів. Солідарність – це "вулиця із двостороннім рухом", а Угорщині було запропоновано чимало можливостей для фінансування захисту кордонів, заявив президент Єврокомісії.

У своєму листі-відповіді Орбан заявив, що "інтерпретація солідарності президентом (Єврокомісії) не відповідає ні законодавству ЄС, ні історичним традиціям Угорщини".

"На відміну від деяких інших великих держав-членів ЄС, Угорщина не має колоніального минулого", - заявив Орбан, додавши, що "іммігрантські країни мають зобов'язання, що випливають з колоніального минулого".

"Угорщина не є країною мігрантів і не хоче нею стати", - заявив він.

Нагадаємо, Угорщина просить Євросоюз профінансувати половину вартості заходів, спрямованих на захист південних кордонів країни від мігрантів. Йдеться про понад 400 мільйонів євро. Зокрема, Угорщина просить компенсувати витрати за спорудження паркану від біженців.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter