Facebook допомагає Німеччині уникнути можливого втручання Росії у вибори

П'ятниця, 22 вересня 2017, 10:48
Версія для друку Коментарі

Директор Facebook Марк Цукерберг заявив, що його команда допомагає уникнути Німеччині можливого втручання Росії у вибори.

Про це йдеться у заяві Цукерберга, опублікованій у Facebook, з приводу передачі Конгресу даних про покупку росіянами політреклами на час виборчої кампанії у США.

"Ми працюємо над забезпеченням чесності виборів у Німеччині, які відбудуться на цих вихідних, вживаючи заходи щодо тисяч підроблених облікових заходів, співпрацюючи з державними органами, такими як Федеральне відомство з питань інформаційної безпеки, обмінюючись практиками безпеки з кандидатами та партіями", - заявив він.

"Ми також вивчаємо активність облікових записів, які ми видалили (у Німеччині - Ред.), та ще не знайшли подібних зусиль (щодо втручання. - Ред.) у Німеччині. Це неймовірно важливо, і ми вже давно зосереджені на цьому", - додав він.

Раніше повідомлялося, що компанія Facebook передасть Конгресу США дані щодо понад 3000 політичних оголошень, які було продано обліковим записам, пов'язаним із Росією, в рамках розслідування про втручання РФ у американські вибори.

Нагадаємо, у Facebook повідомили, що тіньова російська компанія, так звана "ферма тролів", які відомі своєю прокремлівською пропагандою, скуповувала та поширювала політичну рекламу під час президентської кампанії в США.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Надія Бурейко, Сергій Герасимчук, VoxUkraine, для Європейської правди

Румунський вимір мовної суперечки: чи є підстави для занепокоєння Бухареста

63,8% опитаних румунів північної частини Буковини відзначили, що держава їхнього проживання – Україна – допомагає чи швидше допомагає їм у вивченні рідної мови. 77,2% вважають, що в Україні поважають усі мови. Не погоджуються чи швидше не погоджуються із цим 13,6%.

Юрій Панченко, Європейська правда

Від агента КДБ до "другого Трампа": 7 фактів про переможця виборів у Чехії, Андрея Бабіша

Чехи проголосували за партію мільярдера Андрея Бабіша попри всі скандали, проблеми у біографії, і навіть попри кримінальну справу, відкриту проти нього. Тепер він має всі шанси стати новим прем'єр-міністром Чехії. Але чому політик викликає таке несприйняття чеської політичної елити?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter