Facebook допомагає Німеччині уникнути можливого втручання Росії у вибори

П'ятниця, 22 вересня 2017, 10:48
Версія для друку Коментарі

Директор Facebook Марк Цукерберг заявив, що його команда допомагає уникнути Німеччині можливого втручання Росії у вибори.

Про це йдеться у заяві Цукерберга, опублікованій у Facebook, з приводу передачі Конгресу даних про покупку росіянами політреклами на час виборчої кампанії у США.

"Ми працюємо над забезпеченням чесності виборів у Німеччині, які відбудуться на цих вихідних, вживаючи заходи щодо тисяч підроблених облікових заходів, співпрацюючи з державними органами, такими як Федеральне відомство з питань інформаційної безпеки, обмінюючись практиками безпеки з кандидатами та партіями", - заявив він.

"Ми також вивчаємо активність облікових записів, які ми видалили (у Німеччині - Ред.), та ще не знайшли подібних зусиль (щодо втручання. - Ред.) у Німеччині. Це неймовірно важливо, і ми вже давно зосереджені на цьому", - додав він.

Раніше повідомлялося, що компанія Facebook передасть Конгресу США дані щодо понад 3000 політичних оголошень, які було продано обліковим записам, пов'язаним із Росією, в рамках розслідування про втручання РФ у американські вибори.

Нагадаємо, у Facebook повідомили, що тіньова російська компанія, так звана "ферма тролів", які відомі своєю прокремлівською пропагандою, скуповувала та поширювала політичну рекламу під час президентської кампанії в США.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter