Путін каже, що КНДР не можна "заганяти в кут"

Середа, 06 вересня 2017, 10:06
Версія для друку Коментарі

Не можна піддаватися емоціям та не можна "заганяти в кут" КНДР.

Про це заявив президент РФ Володимир Путін на зустрічі з главою Південної Кореї Мун Чже Іном на полях Східного економічного форуму, повідомляє "РИА Новости".

Путін вважає, що вирішити проблему КНДР одними лише санкціями неможливо, слід "проявити холоднокровність" і уникати кроків, що ведуть до ескалації напруженості.

"Наші конкретні міркування викладені в російсько-китайській "дорожній карті". Закликаємо усі зацікавлені сторони уважніше придивитися до цієї ініціативи, яка, на наш погляд, пропонує реальний шлях зниження напруженості і поетапного врегулювання", - зазначив Путін.

Напередодні Путін заявив, що вважає подальші санкції проти Північної Кореї "марними і неефективними".

Як відомо, 3 вересня Північна Корея підірвала найпотужнішу ядерну бомбу в своїй історії. Ядерне випробування спричинило землетрус на Корейському півострові.

Пізніше Пхеньян підтвердив успішне випробування водневої бомби. 

Детальніше про останню ескалацію довкола КНДР читайте у матеріалі "ЄвроПравди": "120 кілотонн погроз: чи призведе північнокорейська криза до ядерної війни".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Посередник із Загреба: навіщо президент Хорватії поїхала до Путіна

Хорватський президент запросила Росію до участі в проектах Ініціативи "Тримор’я", хоча із самого початку цілями цього об’єднання вважалися позбавлення залежності від російських вуглеводнів, а також побудова геополітичного союзу, орієнтованого скоріше на Вашингтон.

Мацей Заневіч, Eastbook

У полоні старих концепцій: що впливає на українську політику Польщі

Вперше з часів Гедройца в Польщі знову почалися обговорення, якою має бути східна політика. З одного боку, аксіомою залишається ідея про необхідність хороших відносин з Києвом. З іншого - в парламенті присутні представники крайніх правих рухів.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter