Путін каже, що КНДР не можна "заганяти в кут"

Середа, 06 вересня 2017, 10:06
Версія для друку Коментарі

Не можна піддаватися емоціям та не можна "заганяти в кут" КНДР.

Про це заявив президент РФ Володимир Путін на зустрічі з главою Південної Кореї Мун Чже Іном на полях Східного економічного форуму, повідомляє "РИА Новости".

Путін вважає, що вирішити проблему КНДР одними лише санкціями неможливо, слід "проявити холоднокровність" і уникати кроків, що ведуть до ескалації напруженості.

"Наші конкретні міркування викладені в російсько-китайській "дорожній карті". Закликаємо усі зацікавлені сторони уважніше придивитися до цієї ініціативи, яка, на наш погляд, пропонує реальний шлях зниження напруженості і поетапного врегулювання", - зазначив Путін.

Напередодні Путін заявив, що вважає подальші санкції проти Північної Кореї "марними і неефективними".

Як відомо, 3 вересня Північна Корея підірвала найпотужнішу ядерну бомбу в своїй історії. Ядерне випробування спричинило землетрус на Корейському півострові.

Пізніше Пхеньян підтвердив успішне випробування водневої бомби. 

Детальніше про останню ескалацію довкола КНДР читайте у матеріалі "ЄвроПравди": "120 кілотонн погроз: чи призведе північнокорейська криза до ядерної війни".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter