В РФ погрожують вийти з акту Росія-НАТО, якщо США нарощуватимуть сили у Балтії

Четвер, 12 жовтня 2017, 10:19
Версія для друку Коментарі

Росія може вийти з основоположного акту Росія-НАТО, якщо США продовжать посилювати свою військову присутність біля російських кордонів у Польщі та країнах Балтії.

Про це заявив перший заступник голови комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Франц Клінцевич, передає РИА "Новости".

Міноборони Росії в четвер повідомило, що біля кордонів РФ в Балтії фактично розгорнута ціла дивізія ЗС США. За даними російського оборонного відомства, у Польщі 2-я бронетанкова бригада США розгорнулася разом з бронетехнікою, при цьому в країнах Балтії залишилася техніка 3-ї американської бригади.

"Якщо подібні дії і далі будуть продовжуватися, то цей акт треба переривати, тим самим привертаючи увагу світової спільноти до цих процесів", — сказав Клінцевич.

Він підкреслив, що рішення з цього питання приймають президент як верховний головнокомандувач, МЗС і Міноборони.

"Але цілком очевидно, що США своїми діями роблять все, щоб підштовхнути Росію на вихід з акту", — зазначив сенатор.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...

Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter