В РФ погрожують вийти з акту Росія-НАТО, якщо США нарощуватимуть сили у Балтії

Четвер, 12 жовтня 2017, 10:19
Версія для друку Коментарі

Росія може вийти з основоположного акту Росія-НАТО, якщо США продовжать посилювати свою військову присутність біля російських кордонів у Польщі та країнах Балтії.

Про це заявив перший заступник голови комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Франц Клінцевич, передає РИА "Новости".

Міноборони Росії в четвер повідомило, що біля кордонів РФ в Балтії фактично розгорнута ціла дивізія ЗС США. За даними російського оборонного відомства, у Польщі 2-я бронетанкова бригада США розгорнулася разом з бронетехнікою, при цьому в країнах Балтії залишилася техніка 3-ї американської бригади.

"Якщо подібні дії і далі будуть продовжуватися, то цей акт треба переривати, тим самим привертаючи увагу світової спільноти до цих процесів", — сказав Клінцевич.

Він підкреслив, що рішення з цього питання приймають президент як верховний головнокомандувач, МЗС і Міноборони.

"Але цілком очевидно, що США своїми діями роблять все, щоб підштовхнути Росію на вихід з акту", — зазначив сенатор.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter