В РФ погрожують вийти з акту Росія-НАТО, якщо США нарощуватимуть сили у Балтії

Четвер, 12 жовтня 2017, 10:19
Версія для друку Коментарі

Росія може вийти з основоположного акту Росія-НАТО, якщо США продовжать посилювати свою військову присутність біля російських кордонів у Польщі та країнах Балтії.

Про це заявив перший заступник голови комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Франц Клінцевич, передає РИА "Новости".

Міноборони Росії в четвер повідомило, що біля кордонів РФ в Балтії фактично розгорнута ціла дивізія ЗС США. За даними російського оборонного відомства, у Польщі 2-я бронетанкова бригада США розгорнулася разом з бронетехнікою, при цьому в країнах Балтії залишилася техніка 3-ї американської бригади.

"Якщо подібні дії і далі будуть продовжуватися, то цей акт треба переривати, тим самим привертаючи увагу світової спільноти до цих процесів", — сказав Клінцевич.

Він підкреслив, що рішення з цього питання приймають президент як верховний головнокомандувач, МЗС і Міноборони.

"Але цілком очевидно, що США своїми діями роблять все, щоб підштовхнути Росію на вихід з акту", — зазначив сенатор.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Посередник із Загреба: навіщо президент Хорватії поїхала до Путіна

Хорватський президент запросила Росію до участі в проектах Ініціативи "Тримор’я", хоча із самого початку цілями цього об’єднання вважалися позбавлення залежності від російських вуглеводнів, а також побудова геополітичного союзу, орієнтованого скоріше на Вашингтон.

Мацей Заневіч, Eastbook

У полоні старих концепцій: що впливає на українську політику Польщі

Вперше з часів Гедройца в Польщі знову почалися обговорення, якою має бути східна політика. З одного боку, аксіомою залишається ідея про необхідність хороших відносин з Києвом. З іншого - в парламенті присутні представники крайніх правих рухів.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter