Заступник голови німецьких лібералів вважає кримські санкції проти РФ помилкою

П'ятниця, 13 жовтня 2017, 15:16
Версія для друку Коментарі

Заступник глави "Вільної демократичної партії" Німеччини Вольфганг Кубікі вважає помилкою введення санкцій проти РФ за анексію Криму.

Таку заяву він зробив в інтерв’ю німецькому виданню Der Spiegel.  

"Санкції мають сенс лише тоді, коли вони діють. Якщо ви знаєте, що інша сторона більш-менш добре їх переносить, то санкції – нісенітниця", - заявив політик.

Кубікі переконаний, наївно вважати, що Росія коли-небудь поверне Крим завдяки тому, що санкції триватимуть достатньо довго.

"Я виступаю за те, щоб повернутися від культури санкцій до культури діалогу", - сказав Кубікі.

Ліберал також розкритикував присутність НАТО біля кордонів Росії, заявивши, що це не сприяє зміцненню довіри.

"Вільна демократична партія" за підсумками вересневих виборів пройшла до Бундестагу та, як очікується, увійде у склад нової коаліції.

Раніше глава "Вільної демократичної партії" Німеччини Крістіан Лінднер заявив, що питання анексії Криму необхідно тимчасово розглядати окремо від інших питань, щоб досягти прогресу у відносинах з Москвою.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...

Венеціанська комісія

Висновок Венеціанської комісії щодо освітнього закону. Текст документа

Сприяння посиленню державної мови та її обов’язковість є законною і навіть похвальною метою держави. Те саме стосується державних заходів для вивчення мови всіма громадянами... Венеціанська комісія вітає те, що українська влада готова використовувати можливості закону...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter