Заступник голови німецьких лібералів вважає кримські санкції проти РФ помилкою

П'ятниця, 13 жовтня 2017, 15:16
Версія для друку Коментарі

Заступник глави "Вільної демократичної партії" Німеччини Вольфганг Кубікі вважає помилкою введення санкцій проти РФ за анексію Криму.

Таку заяву він зробив в інтерв’ю німецькому виданню Der Spiegel.  

"Санкції мають сенс лише тоді, коли вони діють. Якщо ви знаєте, що інша сторона більш-менш добре їх переносить, то санкції – нісенітниця", - заявив політик.

Кубікі переконаний, наївно вважати, що Росія коли-небудь поверне Крим завдяки тому, що санкції триватимуть достатньо довго.

"Я виступаю за те, щоб повернутися від культури санкцій до культури діалогу", - сказав Кубікі.

Ліберал також розкритикував присутність НАТО біля кордонів Росії, заявивши, що це не сприяє зміцненню довіри.

"Вільна демократична партія" за підсумками вересневих виборів пройшла до Бундестагу та, як очікується, увійде у склад нової коаліції.

Раніше глава "Вільної демократичної партії" Німеччини Крістіан Лінднер заявив, що питання анексії Криму необхідно тимчасово розглядати окремо від інших питань, щоб досягти прогресу у відносинах з Москвою.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter