У Латвії починаються міжнародні військові навчання Mazais Namejs

Четвер, 19 жовтня 2017, 11:10
Версія для друку Коментарі

У четвер в Латвії починаються військово-польові тактичні навчання "Mazais Namejs 2017".

Про це повідомляє канал tvnet.lv.

Навчання організовує Земессардзе (військове ополчення Латвії).  Число учасників маневрів перевищить 2700.

У навчаннях братимуть участь земессарги, військові і резервісти Національних збройних сил Латвії, а також ополченці і військовослужбовці з Литви, Естонії, Данії та США.

Мета навчань - підвищення рівня підготовленості бригадних підрозділів, вдосконалення взаємодії особового складу підрозділів, навичок процесу прийняття рішень і реагування.

Найбільш активні дії під час навчань "Mazais Namejs" плануються 19-22 жовтня на об'єкті "Межайне" в Скрундському краї та 27-29 жовтня в околицях Лімбажі, Алоі, Дагда і Алуксне.

Під час навчань передбачено пересування колон військового транспорту по головним і регіональним автошляхами до Скрундському, Лумбажськом, Алойському, Дагдському і Алуксненському краях.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
PROMOTED

Ядерний гачок від РФ: навіщо Україна гальмує здобуття енергетичної незалежності

Навіть половинна залежність від російського ядерного палива не дозволяє нам говорити про енергетичну безпеку. У випадку блокування РФ таких поставок Україні потрібно 12 місяців для переходу на американське паливо. То чи варто ризикувати, продовжуючи співпрацю з російським ТВЕЛ?

Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter