У Латвії починаються міжнародні військові навчання Mazais Namejs

Четвер, 19 жовтня 2017, 11:10
Версія для друку Коментарі

У четвер в Латвії починаються військово-польові тактичні навчання "Mazais Namejs 2017".

Про це повідомляє канал tvnet.lv.

Навчання організовує Земессардзе (військове ополчення Латвії).  Число учасників маневрів перевищить 2700.

У навчаннях братимуть участь земессарги, військові і резервісти Національних збройних сил Латвії, а також ополченці і військовослужбовці з Литви, Естонії, Данії та США.

Мета навчань - підвищення рівня підготовленості бригадних підрозділів, вдосконалення взаємодії особового складу підрозділів, навичок процесу прийняття рішень і реагування.

Найбільш активні дії під час навчань "Mazais Namejs" плануються 19-22 жовтня на об'єкті "Межайне" в Скрундському краї та 27-29 жовтня в околицях Лімбажі, Алоі, Дагда і Алуксне.

Під час навчань передбачено пересування колон військового транспорту по головним і регіональним автошляхами до Скрундському, Лумбажськом, Алойському, Дагдському і Алуксненському краях.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter