У Януковича переплутали назву Суду ЄС, але заявили про політичне переслідування

Четвер, 19 жовтня 2017, 20:32
Версія для друку Коментарі

Прес-секретар Олександра Януковича, сина екс-президента України, поширив заяву про політичний характер рішення суду проти його батька, але переплутав і назву суду, і суть процесу.

Письмовий коментар від імені речника Олександра Януковича Юрія Карасіра надійшов в четвер ввечері до редакцій українських ЗМІ.

Заява присвячена оприлюдненому вранці рішенню Суду ЄС, який визнав законним замороження активів Віктора Януковича та його сина.

"Рішення Європейського суду загальної юрисдикції (Люксембург) про визнання законності заморожування активів, які нібито належать В.Ф. Януковичу і А.В. Януковичу в рамках санкцій 2015-2016 р.р., носить виключно політичний характер" - йдеться у повідомленні.

Примітно, цього дня Європейський суд загальної юрисдикції (General Court) не ухвалював рішення щодо Януковича. Останнє рішення цього суду було  ухвалене ще в вересні 2016 року.

Прес-служба Януковича не врахувала, що зараз розглядалася апеляція на це рішення в іншому органі, який має назву Європейський суд (European Court of Justice).

У тексті заяви речник Януковича пояснює своє твердження про "політичний характер" рішення посиланнями на санкції, запроваджені у 2014 році.

Однак насправді Європейський суд визнав законними інші санкції – запроваджені Радою ЄС не в 2014, а в 2015 році. Ці санкційні рішення є принципово різними, що підкреслюється у письмових висновках Суду ЄС.

Детальніше про наслідки вердикту суду читайте в статті "Янукович проти України: хто виграв та хто програв у Суді ЄС"

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
PROMOTED

Ядерний гачок від РФ: навіщо Україна гальмує здобуття енергетичної незалежності

Навіть половинна залежність від російського ядерного палива не дозволяє нам говорити про енергетичну безпеку. У випадку блокування РФ таких поставок Україні потрібно 12 місяців для переходу на американське паливо. То чи варто ризикувати, продовжуючи співпрацю з російським ТВЕЛ?

Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter