Російські ЗМІ запустили фейк про продаж бронеавтомобілів в Словаччину

П'ятниця, 20 жовтня 2017, 11:27
Версія для друку Коментарі

Російські ЗМІ поширили неправдиву інформацію про наміри Словаччини закупити у Росії бронеавтомобілі "Тигр".

Про це повідомляє словацький портал O Mediach.

16 жовтня російське агентство РИА "Новости" з посиланням на керівництво російської Військово-промислової компанії повідомило про переговори зі словацькою стороною і її наміри закупляти російські бронеавтомобілі на регулярній основі.

Інформацію підхопили інші російські ЗМІ, в тому числі пропагандистський Sputnik, який у матеріалі чеською мовою наголосив на тому, що "Словаччина буде єдиним членом НАТО, що використовуватиме російські (а не американські, німецькі чи французькі) бронеавтомобілі".

Серед словацьких ЗМІ інформацію поширив портал Hlavne Spravy, який вважається одним з основних сайтів дезінформації у Словаччині.

Однак дана інформація виявилася неправдивою, її спростували одразу два словацьких міністерства.

"Міністерство внутрішніх справ Словаччини не купує і не збирається купувати бронеавтомобілі "Тигр", - повідомив Іван Нетік з МВС Словаччини.

"Міністерство оборони Словаччини не купувало бронеавтомобілі "Тигр" і не має наміру робити це у майбутньому" - повідомила Данка Чапакова з прес-служби Міноборони Словаччини.

Вона визнала, що міністерство не зацікавлене у закупівлі техніки з країн ЄС чи НАТО, однак це пояснюється бажанням максимального використання словацької оборонної техніки.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter