Російські ЗМІ запустили фейк про продаж бронеавтомобілів в Словаччину

П'ятниця, 20 жовтня 2017, 11:27
Версія для друку Коментарі

Російські ЗМІ поширили неправдиву інформацію про наміри Словаччини закупити у Росії бронеавтомобілі "Тигр".

Про це повідомляє словацький портал O Mediach.

16 жовтня російське агентство РИА "Новости" з посиланням на керівництво російської Військово-промислової компанії повідомило про переговори зі словацькою стороною і її наміри закупляти російські бронеавтомобілі на регулярній основі.

Інформацію підхопили інші російські ЗМІ, в тому числі пропагандистський Sputnik, який у матеріалі чеською мовою наголосив на тому, що "Словаччина буде єдиним членом НАТО, що використовуватиме російські (а не американські, німецькі чи французькі) бронеавтомобілі".

Серед словацьких ЗМІ інформацію поширив портал Hlavne Spravy, який вважається одним з основних сайтів дезінформації у Словаччині.

Однак дана інформація виявилася неправдивою, її спростували одразу два словацьких міністерства.

"Міністерство внутрішніх справ Словаччини не купує і не збирається купувати бронеавтомобілі "Тигр", - повідомив Іван Нетік з МВС Словаччини.

"Міністерство оборони Словаччини не купувало бронеавтомобілі "Тигр" і не має наміру робити це у майбутньому" - повідомила Данка Чапакова з прес-служби Міноборони Словаччини.

Вона визнала, що міністерство не зацікавлене у закупівлі техніки з країн ЄС чи НАТО, однак це пояснюється бажанням максимального використання словацької оборонної техніки.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?

Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter