ПАРЄ знову не змогла обрати президента, найбільші шанси у представниці Кіпру

Понеділок, 09 жовтня 2017, 18:50
Версія для друку Коментарі

В Парламентській асамблеї Ради Європи відбувся другий  тур виборів президента але він, як і перший тур, не виявив переможця.

Про це повідомив головуючий Роджер Гейл, повідомляє зі Страсбурга кореспондент "Європейської правди".

Бюлетені для голосування взяв 191 депутат, 121 з них підтримали голову делегації Кіпру Стеллу Кіріакідес. 69 депутатів віддали голоси на користь представника Литви, Емануеліса Зінгериса,  ще 1 бюлетень був без позначок.

Попри те, що кіпріотка має значну перевагу над своїм суперником, голосів для її обрання виявилося  недостатньо. За правилами ПАРЄ, для перемоги необхідно було здобути більшість від списочної кількості депутатів – 152 голоси.

Гейл оголосив про проведення третього туру виборів, він відбудеться у вівторок вранці. На цьому голосуванні абсолютна більшість не є обов’язковою, достатньо відносної більшості. Таким чином, у вівторок представниця Кіпру швидше за все буде обрана на посаду президента парламентської асамблеї.

Детальніше про ситуацію читайте в матеріалі "Наступники Аграмунта: хто замінить одіозного президента ПАРЄ"

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Міністри закордонних справ 13 держав Євросоюзу

Як зберегти Україну на шляху реформ: непублічна доповідь країн-членів ЄС

Доповіді у форматі non-paper є непублічними, і це лише підвищує їхню цінність... На чільному місці в документі – протидія корупції. А ще йдеться про потребу підтримати чинну владу; про загрози, яку несе поширення "зради"; про небезпеку популістів; про подальшу допомогу ЄС...

Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter