Сирійська опозиція заявляє, що уряд Асада перешкоджає мирним переговорам

Вівторок, 12 грудня 2017, 17:27
Версія для друку Коментарі

Сирійська опозиція заявляє, що урядова делегація у Женеві відмовляється вести переговори з ними безпосередньо й наполягає лише на обговоренні проблем тероризму.

Про це повідомляє The Associated Press.

Представник опозиції Яхья Аль-Аріді повідомив, що делегація Дамаска заявила посланнику ООН Стеффану де Містурі, що не буде вести прямі переговори з опозицією, що у свою чергу ускладнює восьмий раунд непрямих переговорів, спрямованих на припинення війни у Сирії.

Наразі немає відповіді від сирійської урядової команди у Швейцарії, яка знову зустрілася з посланником ООН у вівторок.

Як відомо, сирійська опозиція та урядова делегація повернулися до Женеви після короткої перерви у черговому раунді переговорів, які Де Містура веде вже з початку 2016 року.

Урядова делегація виступає проти заяв опозиції про те, що для президента країни Башара Асада не повинно бути місця у майбутньому перехідному періоді.

Нагадаємо, проект фінальної заяви сирійської опозиції за підсумками зустрічі в Ер-Ріяді вимагає відставки президента країни Башара Асада на початку будь-якого перехідного періоду.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...

Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter