Юнкер про можливі санкції проти Варшави: це важкий день для Польщі і ЄС

Середа, 20 грудня 2017, 15:36
Версія для друку Коментарі

Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер назвав рішення про початок процедури санкцій проти Польщі важким днем як для цієї країни, так і для ЄС.

Про це він написав польською мовою у своєму Твіттері.

"Це важкий день для Польщі, але і для ЄС. В такі моменти особливо потрібним стає діалог. Саме тому я запросив прем’єр-міністра Польщі Матеуша Моравецького до Брюсселя, щоб продовжити нашу розмову, розпочату на саміті ЄС" - написав Юнкер.

Президент Єврокомісії також розмістив фото листа, в якому запрошує Моравецького до Брюсселя на робочий обід 9 січня.

Нагадаємо, Європейська комісія вперше в історії вирішила розпочати санкційну процедуру проти Польщі через порушення верховенства права.

Комісія дала польській владі три місяці, аби вона здійснила кроки у сфері судочинства, які можуть виправити ситуацію. Якщо Польща  цього не зробить, це може призвести до застосування санкцій, зокрема, до втрати голосу у ЄС.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter