В одній зі шкіл Праги виявили карту з "російським" Кримом

Четвер, 18 січня 2018, 12:31
фото
Версія для друку Коментарі

В одній із чеських шкіл виявили географічну карту Європи, на якій окупована Автономна Республіка Крим позначена тим же кольором, що і Росія.

Про це повідомив один із користувачів у Twitter.

Користувач розповів, що відвідав школу у районі Прага 1 - адміністративний район у центральній частині Праги, де має навчатися його син, і побачив там карту з неправильним позначенням Криму.

Він також зазначив, що місцевий вчитель сказав, що школа отримала карту від Міністерства освіти Чехії.

Посол України в Чехії Євген Перебийніс на своїй сторінці у Facebook підтвердив, що ще в листопаді минулого року чеська компанія випустила карти з неправильним позначенням Криму, на що відразу відреагувала наша дипустанова.

"У відповідь на наш лист виробник карти надіслав посольству вибачення і повідомив про зняття некоректної карти з продажу та з веб-сайту компанії", - написав він.

Перебийніс зазначив, що Міністерство освіти Чехії також готує заходи з метою вилучення некоректних карт зі шкіл.

"Хоча, слід зазначити, що офіційної відповіді з Міністерства ми поки що не отримали. Після отримання відповіді поінформую всіх про її зміст і про результат", - додав він.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter