Австрійський Тіроль обмежує транзит вантажівок, Німеччина обурюється

Середа, 03 січня 2018, 15:04
Версія для друку Коментарі

Австрійська провінція Тіроль запровадила тимчасові обмеження на кількість транзитних вантажівок, що викликало незадоволення Німечини.

Про це повідомляє Kurier.

Влада Тіролю періодично обмежує кількість вантажних автомобілів, які проходять через перевал Бреннер. Німеччина поскаржилася в Єврокомісію, заявивши, що ці дії є порушенням вільного руху товарів в ЄС.

Єврокомісар з питань транспорту Віолета Булк у листі до міністра транспорту Німеччини зазначила, що обмеження для вантажівок на тирольських автомагістралях не є систематичними.

В листі вказується, що "ці заходи обмежені періодами збільшення обсягів перевезень важких вантажів через кілька днів після святкових днів". Тому ЄС вважає, що "не існує непропорційного обмеження вільного руху товарів".

У понеділок в Мюнхені відбудеться зустріч представників Австрії, Німеччини, Єврокомісії та Італії, де мають обговорити суперечку. В цей же день заплановане чергове обмеження руху вантажівок.

Бреннер - прикордонний перевал в східних Альпах, розташований між федеральною землею Австрії Тіроль і італійської автономною провінцією Південний Тіроль.

Найбільш використовується дорожнє сполучення між Австрією і Італією, також має важливе значення для південної Німеччини. На відміну від швейцарських перевалів основні вантажоперевезення припадають на залізну дорогу, а на вантажівки.

Тіроль наполягає на збільшенні вантажопотоку на німецькій частині транзитного маршруту і швидкому розширенні залізниці до базового тунелю Бреннера (ВВТ).

Зараз ведеться будівництво нового  коридору між Мюнхеном і Вероною, і альтернативний рух через перевал Бреннер стане непривабливим з міркувань вартості. У 2017 році через Тіроль проїхало 2,2 мільйона вантажівок.

Маршрути доступу до залізниці повинні гарантувати, що вантажні перевезення не зменшаться після відкриття нового коридору. 


ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

За Україну в НАТО та проти миротворців: що думає про нас новий ключовий радник Трампа

Політик, якому байдужі звичаї та правила; дипломат, здатний на грубість та недипломатичність; екс-посол, кар’єру якого намагалися заблокувати понад сотню інших послів – все це про нього. Та можна говорити напевно: із цим призначенням Білий дім відійшов на крок далі від Росії...

National Post

Яструб без комплексів: хто став радником Дональда Трампа з нацбезпеки

Болтон відомий як безкомпромісний "яструб". У своїх численних публікаціях та коментарях він заявляв, що військовий напад "на випередження" буде, ймовірно, єдиним способом запобігти тому, щоби Північна Корея отримала здатність до нападу на Сполучені Штати...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter