В Австрії петиція за заборону курити у барах набрала 100 тисяч підписів за 3 дні

Неділя, 18 лютого 2018, 17:42
Версія для друку Коментарі

Петиція про заборону куріння в австрійських барах і ресторанах зібрала 100 000 підписів менш ніж за три дні, що означає, що питання тепер убуде обговорюватися в парламенті.

Про це повідомляє The Local.

Петицію запропонувала Австрійська медична асоціацієя після того, як уряд скасував заборону, яка повинна була набрати чинності в травні.

Заборона була скасована на прохання правої "Партії Свободи, яка після виборів наприкінці минулого року увійшла до складу уряду як молодший коаліційний партнер.

 Петиція виявилася настільки популярною, що реєстрацію підписів на сайті Міністерства внутрішніх справ довелося припинити на дві години в п'ятницю, оскільки сервери міністерства були перевантажені.

"Це повинно змусити політиків переосмислити проблему. Ми будемо продовжувати збирати підписи та висловлення підтримки, щоб продовжувати збільшувати тиск", - сказав президент медичної асоціації.

 Австрія залишається однією з останніх європейських країн, де куріння в барах і ресторанах досі дозволено.

30% австрійців старшого віку є курцями, згідно з даними, опублікованими Євростатом. Це - третій найвищим показник в Європейському Союзі.


ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мільярд в обмін на е-декларації: ЄС прибере ліс-кругляк з умов фінансової допомоги Україні

Для отримання грошей Київ має показати успіх реформ. Європейці погодилися не включати до умов свою вимогу про скасування мораторію на експорт лісу-кругляка. Цю суперечку Київ та Брюссель домовилися вирішувати в іншому форматі...

Катерина Зарембо, Елізабете Візгунова, Центр "Нова Європа"

Партнерство навколо схожих проблем: аудит відносин України та Латвії

Латвія сприйняла російську агресію проти України як загрозу для свого існування. Невипадково наратив про "Україну, яка веде війну за ЄС", практично табуйований у деяких європейських столицях, має популярність серед лідерів громадської думки Латвії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter