У Польщі вважають провокацією вибух біля Меморіалу львівських орлят

Середа, 14 березня 2018, 13:54
Версія для друку Коментарі

Вчорашні події біля Меморіалу львівських орлят на Личаківському кладовищі Львова є "провокацією третьої сторони".

Про це заявив віце-маршалок Сейму Ришард Терлецький у коментарі кореспонденту "Європейської правди" під час XI Форуму Європа-Україна у місті Жешув (Польща).

"Немає різниці, хто саме це зробив, адже немає сумнівів, що це була провокація, влаштована третьою стороною. Але для того щоб заблокувати подальші провокації, потрібно знайти та покарати цих провокаторів", - сказав Терлецький.

В якості позитивного прикладу віце-маршалок Сейму назвав затримання польських громадян, що напали на угорський культурний центр в Ужгороді.

"Тепер на них чекає суд та покарання. Однак подібні випадки збуджують ненависть. Тому ми маємо діяти разом у двох напрямках. По-перше, посилити профілактичну роботу правоохоронних органів. У них мають бути свої джерела у цих радикальних колах, які дозволять запобігати таким провокаціям. А по-друге, обом нашим країнам потрібна потужна пропагандистська кампанія – ми маємо пояснювати, що ці події є провокаціями та що вони не мають вплинути на наші відносини", - заявив Терлецький.

Як повідомлялося, у вівторок ввечері невідомі кинули вибуховий предмет на території Личаківського цвинтаря біля польського Меморіалу орлят.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Віктор Савінок, "25 років разом. Що далі?"

Україна у німецькому фокусі: як мінялася позиція Берліна

Довгі роки український вектор у системі зовнішньої політики Німеччини був вкрай слабко окреслений. Попри це в умовах російської агресії Берлін взяв курс на підтримку України. Нинішній рівень українсько-німецьких зв’язків є безпрецедентно високим.

Андрюс Кубілюс, автор "плану Маршалла для України", для Європейської правди

"План Маршалла" на фінішній прямій: що потрібно зробити Україні

Добра новина для України: план її підтримки може почати працювати вже до середини наступного року. Навіть більше, ймовірність успішного результату сьогодні є великою, як ніколи раніше. Втім, є і погана новина – це вікно можливостей скоро закриється.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter