У Сеймі Польщі кажуть, що змін "історичного" закону слід чекати не раніше травня

Середа, 14 березня 2018, 14:14
Версія для друку Коментарі

Зміни до закону про польський Інститут національної пам’яті треба чекати не раніше ніж за півтора місяці.

Про це кореспонденту "Європейської правди" під час XI Форуму Європа-Україна у місті Жешув (Польща) заявив віце-маршалок Сейму Ришард Терлецький.

"Так, цей закон викликав певні питання у суспільстві. Саме тому президент звернувся до Конституційного суду із проханням дати оцінку його положенням. Як тільки ми отримаємо цю відповідь – ми оперативно можемо внести зміни у закон. На це потрібно приблизно півтора місяці. Але, вважаю, що поки судді вивчають закон, це питання треба залишити у спокою",- зазначив він.

Нагадаємо, у лютому набув чинності скандальний закон про Інститут національної пам’яті Польщі, що передбачає покарання за заперечення злочинів "українських націоналістів", а також штрафи і тюремні терміни за публічні заяви про причетність поляків до Голокосту.

Президент Польщі направив цей закон до Конституційного суду для оцінки окремих його положень.

США, Ізраїль та Україна неодноразово закликали польську владу змінити цей закон.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
National Post

Яструб без комплексів: хто став радником Дональда Трампа з нацбезпеки

Болтон відомий як безкомпромісний "яструб". У своїх численних публікаціях та коментарях він заявляв, що військовий напад "на випередження" буде, ймовірно, єдиним способом запобігти тому, щоби Північна Корея отримала здатність до нападу на Сполучені Штати...

Борис Зайцев, для Європейської правди

Комуністичний реванш: якою може бути нова коаліція в Чехії

Підтримка комуністів дуже важлива, бо без них коаліція не отримає стабільну парламентську більшість. Проте чимало громадян Чехії непокоїть, якою буде ціна їхньої прихильності. Нинішня політична криза відкрила перед Компартією небачені політичні можливості.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter