Дефіцит бюджету Великобританії виріс у травні більше очікувань

П'ятниця, 20 червня 2014, 12:00

Дефіцит бюджету Великобританії в травні 2014 виріс більше, ніж очікувалося, на тлі зниження надходжень від податків і підвищення витрат, повідомляє Інтерфакс.

Бюджетний дефіцит минулого місяця без урахування впливу тимчасових програм підтримки банківського сектора склав 13,3 млрд фунтів стерлінгів ($ 22,7 млрд) в порівнянні з 10,9 млрд фунтів за аналогічний період роком раніше, свідчать дані Національного статистичного управління (ONS).

Аналітики, опитані агентством Bloomberg, в середньому прогнозували цей показник на рівні 12,2 млрд фунтів.

Податкові надходження до бюджету знизилися на 1,4%, а витрати бюджету зросли на 0,3%. При цьому чисті інвестиції піднялися до 1,5 млрд фунтів з 1 млрд фунтів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.