Виробництво автомобілів у Великобританії впав у травні на 9,8%

Четвер, 19 червня 2014, 10:21

Виробництво автомобілів у Великобританії в травні 2014 року впало на 9,8% порівняно з попереднім місяцем - до 116,7 тис. машин, свідчать дані Товариства автомобільних виробників і дилерів країни (Society of Motor Manufacturers and Traders, SMMT) від 19 червня, передає Інтерфакс.

Кількість автомобілів, вироблених для внутрішнього ринку, опустилося на 8,8% - до 21,9 тис.

Однак з початку року обсяги виробництва збільшилися на 3,5% - до 654,9 тис. автомобілів, а експорт знизився на 4,7% - до 519,6 тис. автомобілів. Частка експорту склала 80% від загальної кількості вироблених автомобілів, близько половини його довелося на Європейський союз.

Експерти очікують, що виробництво автомобілів у Великобританії до 2017 року перевищить 2 млн машин (рекордний для ринку показник в 1,92 млн був зафіксований у 1972 році), повідомляє MarketWatch.

За підсумками 2013 року показник піднявся на 3,1% - до 1,51 млн автомобілів, максимуму з 2007 року, завдяки внутрішньому попиту і попиту на ринках за межами Євросоюзу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Питання на сотні мільярдів: як ЄС планує відновити та модернізувати Україну

ЄС окреслив рамки, яким чином планує організувати допомогу Україні та яких кроків від Києва він чекає у відповідь.

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?