ЄС не купуватиме товари з Криму без української сертифікації

П'ятниця, 20 червня 2014, 13:44


Європейський Союз у понеділок ухвалить рішення не визнавати товари і послуги з Криму, якщо вони не матимуть українського сертифікату.

Про це у п'ятницю повідомив високопоставлений чиновник ЄС, передає УНІАН.

"Це вельми очевидний крок. Іншими словами, в ЄС із кримських товарів або послуг будуть визнані лише ті, які мають сертифікат української влади. В іншому разі ми не сприйматимемо їх на території ЄС", - сказав він. Співрозмовник агентства наголосив, ще це рішення є "свого роду доктриною невизнання Криму".

"Ми заявили, що не визнаватимемо анексію Криму. І перші заходи, які ми повинні вжити, це буде рішення щодо віз, паспортів, яке ми зараз обговорюємо. У наступні тижні буде більше рішень щодо Криму", - зазначив він.

ЄвроПравда раніше писала, що рішення про заборону імпорту товарів з тимчасово окупованої АР Крим, зокрема вина, може бути прийняте під час зустрічі міністрів закордонних справ країн ЄС, який пройде в Люксембурзі в понеділок 23 червня. Це рішення входить в пакет санкцій, які Європа ввела проти Росії за анексію українського пів-острова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Гарантії безпеки дорогою до НАТО: що у Зеленського хочуть запропонувати Заходу

В Офісі президента шукатимуть оптимальну для України модель безпекових гарантій. Це буде не альтернатива НАТО, а лише гарантії на період, поки країна не стала членом Альянсу.

Україна повертається до НАТО. Як саміт у Мадриді змінив ставлення до Альянсу

Під час саміту в Мадриді ми стали свідками зміни ставлення до НАТО з боку офіційного Києва. І для цього є підстави...

В ЄС без розчарувань: як Польща може допомогти подальшій євроінтеграції України

Польща допомогла Україні отримати статус кандидат у члени ЄС. Проте справжні виклики ще попереду.